ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Minkpäls 15893392
nr 1589 3392
Minkpäls
SAGA-mink, Swagger, storlek: 42 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:47:30
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr